Skonio malonumas

Kiekviename kavos puodelyje slypi darbo, studijų ir tyrimų metai. Jis perpasakoja darbščių rankų bei modernių mašinų istoriją. Jis skelbia apie tobulą tradicijų ir modernaus pasaulio bei ateities ir praeities susijungimą.

Hausbrandt sudeda visą tai – brangių tradicijų pasaulį, dėmesį smulkmenoms, tyrimus ir kokybę – į tuos 7 gramus kavos, reikalingos gėrimui paruošti. Štai todėl Hausbrandt kava nėra tiesiog gėrimas – tai patirtis, kuria reikia mėgautis. Kavos puodelis tampa unikaliu patyrimu – kelione išskirtinėje ir brangioje akimirkoje.

Klausa

Espreso kavos puodelis yra tarsi orkestro pasirodymas – tūkstančiai garsų susilieja mažame baltame puodelyje.  Kavos aparato skleidžiami garsai, švelnus kavos dozatoriaus tuksėjimas ir vandens tekėjimo garsas skelbia, kad po kelių trumpų akimirkų kava, skleidžianti savitą muziką, bus paruošta.

Rega

Kiekvienas puodelis sukuria unikalų ir nepakartojamą reginį. „Crema“ (gėrimo viršuje susidariusios putos), šiltos, aksominės spalvos, kuriose gimsta unikalios ir ypatingos spalvų kombinacijos. Gera kava pirmiausia yra ragaujama akimis.

Kvapas

Kavos puodelyje yra daugiu nei 700 aromatų. Kvapų ir aromatų pasaulis, pasiruošęs užvaldyti sielą ir dvasią, slepiasi po švelnia putele. Paprastas pamaišymas išlaisvina skrudinimo, vaisių ir prieskonių kvapus.

Prisilietimas

Kavos ir liežuvio kontaktas yra švelnus ir aksominis dėka aliejų dalelių, kurios neša savyje aromato komponentus.

Skonis

Gomurys yra apdovanojamas pojūčių triumfu. Liežuvio galiuku jaučiamas kavos saldumas, šonai perteikia rūgštumą ir skonis užbaigiamas kartumu, kuris jaučiamas liežuvio pabaigoje esančiais receptoriais.

Geros kavos paslaptis būtent ir yra pasiekta harmonija tarp šių skirtingų skonių. Saldumas, rūgštumas ir kartumas sukurią vieną, ilgalaikį ir intensyvų skonį.

05lapkričio
2018
Kategorija: Apie kavą
Save & Share Cart
Your Shopping Cart will be saved and you'll be given a link. You, or anyone with the link, can use it to retrieve your Cart at any time.
Back Save & Share Cart
Your Shopping Cart will be saved with Product pictures and information, and Cart Totals. Then send it to yourself, or a friend, with a link to retrieve it at any time.
Your cart email sent successfully :)