Meilė kavai gimė keliaujant po Italiją.

Italija ta šalis, kuri tiesiog kvepia kava. Kaskart prisėdę pasimėgauti puikaus aromato ir subtilaus skonio gėrimu pasinerdavome į nuostabiausių pojūčių jūrą. Pirmas gurkšnis – sustabdyta akimirka… ir skonių bei poskonių žaismas šilta malonumo banga nuvilnydavo per visą kūną.

Grįžus Lietuvon labai ilgėjomės tų potyrių ir kavos teikiamo malonumo, todėl leidomės į paieškas geros kokybiškos kavos. Atrastos kavos vis neatitiko mūsų lūkesčių. Kartą, nuvykę į Vieną (Austrija) išvydome dar nematytą kavą Hausbrandt, kurios pagrindiniai namai yra mūsų pamilta Italija. Nutarėme išmėginti ir nusipirkome 0,5 kg kavos pupelėmis. Koks buvo liūdesys kai paragavome namie, jog pirkome tiek mažai…

Karštligiškai ėmėme ieškoti Haustbrandt kavos Lietuvoje, tačiau beviltiškai, todėl paieškas perkėlėme į internetą. Suradę oficialų gamintojo puslapį iškart pripildėme savo krepšelį ir… o varge – į Lietuvą nesiuntė. Pasirodo “Hausbrandt Trieste”  nuostatomis jų kava parduodama tik Italijoje. Kitose šalyse kavą parduoda tik jų partneriai ir tik savoje šalyje. Svajonę apie Hausbrandt kavą teko paleisti.

Tačiau po gero pusmečio sulaukėme laiško ir pakvietimo iš kompanijos bendradarbiauti. Nutarėme nuvykti susipažinti su “Hausbrandt Trieste” ir jų gaminama kava. Susitikimas buvo labai dalykiškas, bet tuo pačiu ir labai nuoširdus.  Pamatėme kaip vyksta kavos gamybos procesas, išragavome ne vieną kavos mišinį ir nei vienu nenusivylėme. Taigi tapome oficialiais “Hasbrandt Trieste” partneriais Lietuvoje. Mums labai smagu pristatyti ir atstovauti kompaniją, kuri ne tik gamina ir parduoda kavą, bet vertina kokybę, kavos kultūrą ir nuoširdų bendravimą.

Siūlome atrasti naują kavos skonį, naujas galimybes, naują bendradarbiavimą. Kviečiame užsukti!

 • Kava internetu

  Kava internetu

  Kviečiame įsigyti nuostabios Hausbrandt kavos ir atrasti naujus pojūčius!
 • Verslui

  Verslui

  Kviečiame verslo atstovus bendradarbiauti ir užtikrinti savo bei klientų pasitenkinimą aukščiausios kokybės kava.
 • Įdomybės

  Įdomybės

  Ar žinote kaip teisingai paruošti kavos gėrimus? Ar žinote, kaip kava veikia mūsų organizmą? Šiuos bei kitus įdomius dalykus rasite mūsų blog'e!

Gaukite specialius

pasiūlymus