Tinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsniu (Daiktų keitimas ir grąžinimas) ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo.

 

Pirkėjas, sudaręs pirkimo-pardavimo sutartį, įsigydamas prekę, naudojant ryšio priemones (internetu ar telefonu) ar gyvai apžiūrėjęs prekę parduotuvėje, turi teisę pakeisti/grąžinti įsigytas prekes, Pardavėjui apie tai raštu pranešdamas per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos ir atgauti visus už jas sumokėtus pinigus arba pakeisti į kitą prekę. Pirkėjas gali atsisakyti dalies ar visų prekių, pirktų su viena pirkimo-pardavimo sutartimi.

 

Tinkamos kokybės prekes galima grąžinti per 14 (keturiolika) dienų, jei:

  • visos grąžinamos prekės supakuotos originalioje tvarkingoje pakuotėje ir komplektacijoje, nepraradusios prekinės išvaizdos (su etiketėmis, apsauginėmis plėvelėmis ir kt.);
  • prekės nesugadintos ir nenaudotos;
  • grąžinant prekę pateikiamas jos pirkimą patvirtinantis dokumentas (sąskaita-faktūra ar pirkimo kvitas);
  • kartu su grąžinama preke pateikiamas užpildytas prekės grąžinimo dokumentas.

 

Tinkamos kokybės prekių per 14 (keturiolika) dienų grąžinti negalima, jei:

  • prekės pakuotė pažeista ir neatitinka pradinės būklės;
  • prekės pradėtos vartoti;
  • nėra sąskaitos-faktūros ar/ir pirkimo čekio;
  • praėjo daugiau nei 14 (keturiolika) dienų nuo prekių gavimo datos;
  • neatitinka kitų LR teisės aktuose apibrėžtų nuostatų.

 

Grąžinamą prekę prašome pristatyti į arčiausiai esančią prekybos vietą arba išsiųsti tokiu pačiu būdu (terminalu, kurjeriu), kokiu gavote, pardavėjui. Grąžinant siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

 

Pardavėjas turi teisę nepriimti prekių atgal jei prekei ar jos pakuotei padaryti pakeitimai, kurie nebuvo būtini, norint apžiūrėti prekę (nuplėštos etiketės, pažeistos apsauginės plėvelės, kt.).

 

Tinkamos kokybės grąžinamos prekės ar jos pakuotės pažeidimo atveju, grąžinimas galimas tik bendru šalių susitarimu.

 

Jūsų sumokėti pinigai už grąžintą tinkamos kokybės prekę bus pervesti į nurodytą sąskaitą per 15 (penkiolika) darbo dienų nuo patvirtinimo, kad prekė yra nepraradusi savo pirminės išvaizdos, be pažeidimų bei su preke pateiktuose dokumentuose esanti informacija yra teisinga.

 

Norime pažymėti: pasirinkdami prekių pristatymą per kurjerių tarnybą, jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ar siuntų taško darbuotojui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytas prekes ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

 

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsniu (Daiktų keitimas ir grąžinimas) ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo.

 

Pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekes arba grąžinti už jas sumokėtus pinigus, jei prekės yra netinkamos kokybės dėl Pardavėjo ar gamintojo kaltės bei nustatyti pažeidimai, atsiradę ne dėl Pirkėjo kaltės (netinkamo vartojimo, prekės detalių keitimo, kt.).

 

Šios prekių grąžinimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Gaukite specialius

pasiūlymus