KLIENTAMS SUTEIKIAME ĮVAIRIUS PRIEDUS

Su kavos tiekimu, galime pasiūlyti įvairius reikalingus priedus. Nuo indų iki LED iškabų. Žemiau rasite keletą pavyzdžių. Pilną priedų asortimentą rasite kavos kataloge, kurį gausite užpildę ``Gauti pasiūlymą`` registracijos formą.

Indai - panaudai

Su kavos tiekimu, su ar be kavos ruošimo įranga, panaudai suteikiame reikalingus kavos keramikinius bei stiklinius indus. Nuo espreso stiklinaitės iki kapučino puodelių. Kiekvienam klientui skiriame standartinį indų kiekio paketą, tačiau esant poreikiui, ar bėgant laikui, papildome.

Vinekartiniai indai ir kitos priemonės

Puodeliai, dangteliai, cukrus, saldiklis, mediniai maišikliai, servetėlės, tamperiai, pieno plakimo indai ir kiti priedai - galime pasiūlyti bene visus reikalingus priedus. Kadangi prekės sunaudojamos, parduodamos atskira kainodara.

Kiti aksesuarai - taip pat panaudai!

Jei reikalinga, nemokamai suteiksime ir kitus aksesuarus, kaip lauko ar vidaus servetėlines, jų komplektus, cukrines, grynųjų pinigų padėkliukus ar kitus priedus. Suteikiamų priedų kiekis derinamas indvidualiai.

LED ženklai, vidaus iškabos ir kita

Taip pat galime pasiūlyti panaudai ir didžiuosius priedus, kaip LED iškabos, vidaus ženklai, skėčiai ir kt. Rašymo lentos dėl sunaudojimo gali būt parduodamos ir atskirai. Kiekiai bei kainos derinamos indvidualiai.

Gaukite specialius

pasiūlymus