Tobulas kavos puodelis

Jūsų viešbučiui, restoranui ar barui kaip ir mums svarbus tobulos kavos puodelis, kuris pritraukia ir užburia svečią? Tuomet turime bendrą požiūrį.  Hausbrandt Trieste – tai pirmoji kavos skrudinimo kompanija Italijoje jau daugiau nei šimtą metų skyrusi didžiulį dėmesį tobulam kavos skoniui ir autentiškos „geros kavos kultūros“ platinimui. 2022 metais įmonei sueina 130 metų. Šiuo metu Hausbrandt yra viena iš lyderių kavos rinkoje tiek Italijoje, tiek tarptautiniu lygmeniu.

Siūlome jums bendradarbiauti ir džiuginti savo klientus kokybiška puikaus skonio kava. Mums labai svarbus betarpiškas ir nuoširdus bendravimas.

Kartu su kava siūlome profesionalius kavos aparatus, jų priežiūrą, o taip pat ir profesionalius specialistų mokymus, kurie padės ne tik pagilinti žinias apie kavą, bet ir išmokins kavos tiekimo subtilybių. Tapę mūsų klientais tampate ir mūsų verslo šeimos nariais.

Martynas Small

Martynas, Kavos Sinergijos narys

Esant kavos tikiemui,

kavos įranga nuo 0 €

Kavos ruošimo įranga - mūsų viena iš stipriųjų pusių, nes turime didelį kavos aparatų bei kavos malūnų parką. Galime juos pasiūlyti savo klientams, tiek nuomai, tiek nemokamai panaudai su kavos tiekumu. Esame tiesiogniai kavos prekės ženklo Hausbrandt (Italija) bei kavos aparatų gamintojo La Spaziale (Italija) partneriai Lietuvoje. Didžioji dalis mūsų turimų kavos aparatų yra būtent pavaizduotas La Spaziale S5 EK modelis. Turime 2 ir 3 grupių. Suteikiama įranga yra naudota, tačiau pilnai aptarnauta ir atnaujinta mūsų pačių serviso, kad klientui nereiktų rūpintis aparato klausimais eigoje. Visais techniniais niaunsais rūpinamės mes - Jums belieka rūpintis savo verslo sėkme.

Apie La Spaziale S5

S5 yra vidutinės klasės „La Spaziale“ kavos aparatai. Šis modelis, pristatytas dar 2005 m., vis dar yra vienas mėgstamiausių „La Spaziale“ produktų, jo visame pasaulyje parduodama tūkstančiai vienetų. Jo LED juosta (standartinėje versijoje) leidžia elektroniniu būdu valdyti temperatūrą elektroniniu būdu, suteikiant puikų šiluminį stabilumą. „La Spaziale S5 EK“ yra visiškai automatinis kavos aparatas su 4 programuojamais dozės valdikliais ir rankiniu laisvo tekėjimo mygtuku per grupę. Skirta vidutiniam vartojimui, 100/150 puodelių per dieną.

Kavos aparato savybės

2 grupės 3 grupės
Matmenys (mm) LxPxH 770x530x520 mm 1000x530x520 mm
Svoris (kg) 65 kg 80 kg
Boilerio talpa (litrai) 10 l 15 l
Maitinimas ir galingumas Trifazis – 3500W
Vienfazis – 6000W
Trifazis –  4500W

PAPILDOMAI SUTEIKIAME ĮVAIRIUS PRIEDUS

Su kavos tiekimu, galime pasiūlyti įvairius reikalingus priedus. Nuo indų iki LED iškabų. Žemiau rasite keletą pavyzdžių. Pilną priedų asortimentą rasite kavos kataloge, kurį gausite užpildę ``Gauti pasiūlymą`` registracijos formą.

Indai - panaudai

Su kavos tiekimu, su ar be kavos ruošimo įranga, panaudai suteikiame reikalingus kavos keramikinius bei stiklinius indus. Nuo espreso stiklinaitės iki kapučino puodelių. Kiekvienam klientui skiriame standartinį indų kiekio paketą, tačiau esant poreikiui, ar bėgant laikui, papildome.

Vinekartiniai indai ir kitos priemonės

Puodeliai, dangteliai, cukrus, saldiklis, mediniai maišikliai, servetėlės, tamperiai, pieno plakimo indai ir kiti priedai - galime pasiūlyti bene visus reikalingus priedus. Kadangi prekės sunaudojamos, parduodamos atskira kainodara.

Kiti aksesuarai - taip pat panaudai!

Jei reikalinga, nemokamai suteiksime ir kitus aksesuarus, kaip lauko ar vidaus servetėlines, jų komplektus, cukrines, grynųjų pinigų padėkliukus ar kitus priedus. Suteikiamų priedų kiekis derinamas indvidualiai.

LED ženklai, vidaus iškabos ir kita

Taip pat galime pasiūlyti panaudai ir didžiuosius priedus, kaip LED iškabos, vidaus ženklai, skėčiai ir kt. Rašymo lentos dėl sunaudojimo gali būt parduodamos ir atskirai. Kiekiai bei kainos derinamos indvidualiai.

Gaukite specialius

pasiūlymus