Tobulas kavos puodelis

Jūsų viešbučiui, restoranui ar barui kaip ir mums svarbus tobulos kavos puodelis, kuris pritraukia ir užburia svečią? Tuomet turime bendrą požiūrį.  Hausbrandt Trieste Tai pirmoji kavos skrudinimo kompanija Italijoje jau daugiau nei šimtą metų skyrusi didžiulį dėmesį tobulam kavos skoniui ir autentiškos „geros kavos kultūros“ platinimui. Šiuo metu Hausbrandt yra viena iš lyderių kavos rinkoje tiek Italijoje, tiek tarptautiniu lygmeniu.

Siūlome jums bendradarbiauti ir džiuginti savo klientus kokybiška puikaus skonio kava. Mums labai svarbus betarpiškas ir nuoširdus bendravimas.

Kartu su kava siūlome profesionalius kavos aparatus, jų priežiūrą, o taip pat ir profesionalius Italų specialistų mokymus, kurie padės ne tik pagilinti žinias apie kavą, bet ir išmokins kavos tiekimo subtilybių. Tapę mūsų klientais tampate ir mūsų verslo šeimos nariais.

Martynas Small

Martynas, Kavos Sinergijos narys

Mes suprantame Jūsų poreikius

Jeigu esate čia, greičiausiai netrukus galėsime įvertinti Jūsų šiandienines pastangas atidarant naują restoraną, kavinę ar barą. Būtinai apsilankysime! Suprantame, kiek daug rūpesčių šiai dienai turite: darbuotojų paieška, interjero subtilybės, tiekėjų džiunglės ir begalė kitų reikalų. Todėl norime Jums padėti išspręsti kelis svarbius klausimis ir iš šono džiaugtis Jūsų sėkminga augančio verslo pradžia.

Ypatingo skonio kava

HAUSBRANDT

Tai kava gimusi iš aistros tobulybei. Nuostabūs kavos pupelių deriniai pažadina puikiausius jausmus ir tampa mylimiausia kava kiekvienai dienai. Kviečiame atvykti pas mus ir padegustuoti prieš pasirenkant kavos rūšį.

Kavos aparatas? Taip, žinoma

Naujai atsidarančiam restoranui, kavinei ar barui galime suteikti profesionalų nenaują italų gamybos 2-jų arba 3-jų grupių kavos aparatą La Spaziale S5 EK NEMOKAMAI. Manome, kad šioje stadijoje tai puikus sprendimas, kuris leistų Jums sutaupyti bent kelis tūkstančius eurų. Vienintelė šio pasiūlymo sąlyga – pasirinkti mus kavos tiekėjais. Kaip jau žinote, atstovaujame naują kavos prekės ženklą Lietuvoje “Hausbrandt”, kuris pripažintas ir vertinamas jau daugiau nei 90-yje šalių.

Aparato spalvos būna skirtingos – pilka, raudona, juoda. Priklausomai nuo to, kokias turime sandėlyje. Jei turime kelias spalvas, žinoma galėsite rinktis, kuri labiau patinka.

Hausbrandt

ACADEMIA

Kruopščiai atrinktų kavos pupelių mišinys. Malonaus skonio, vidutinio stiprumo nerūgšti kava, kurioje išryškėja švelnios vaisių natos bei kakavos kartumo prieskonis.

Populiariausias pasirinkimas daugomoje šalių. Hausbrandt Academia kava buvo pripažinta labiausiai tinkančia vartojimui kartu su pienu ir saldumynais. Plačiau

Hausbrandt

TRIESTE

Kavos pupelių mišinys, mėgstantiems ryškesnį, sodrų skonį. Stipri ir saldi kava. Dominuoja skrudintos duonos ir pyrago skoniai. Vėliau atsiskleidžia kakavos ir saldymedžio poskoniai.

Indai, aksesuarai, ir kt.

Atributika

Suteiksime visą reikalingą atributiką – nuo kavos puodelių iki lauko prekės ženklo. Taip pat organizuojami specialūs kursai baristoms, kuriuos ves iš Italijos atvykstantys meistrai profesionalai. Įgysite neįkainojamas žinias bei specialios techninės praktikos.

Gaukite specialius

pasiūlymus

Save & Share Cart
Your Shopping Cart will be saved and you'll be given a link. You, or anyone with the link, can use it to retrieve your Cart at any time.
Back Save & Share Cart
Your Shopping Cart will be saved with Product pictures and information, and Cart Totals. Then send it to yourself, or a friend, with a link to retrieve it at any time.
Your cart email sent successfully :)