GOURMET COLUMBUS – 100% arabikos skrudintos kavos pupelės, 1kg

33.00  su PVM

Kruopščiai atrinktų aukščiausios kokybės, įskaitant Kolumbijos ir Etiopijos Sidamo 100% arabikos kavos pupelių mišinys, išsiskiriantis savo unikaliu skoniu, kuriame susijungia vertingas kakavos kartumas ir saldymedžio saldumas. Tai tarsi Hausbrandt vizitinė kortelė.

Turime

Produkto kodas: 563 Kategorija:

Aprašymas

Gourmet Columbus

Iš geriausių pupelių pagamintoje Gourmet Columbus kavoje susipina nepakartojami Kolumbijos ir Etijopijos Sidamo arabikos aromatai ir prabangūs skoniai. Šis naujas 100 % arabikos kavos pupelių mišinys papildo Hausbrandt aukščiausios klasės mišinių grupę. Grynos ir aukščiausios kokybės arabikos Gourmet Columbus kava pasižymi švelniu ir subalansuotu skoniu. Tai kava, skirta gerti bet kuriuo dienos metu, kurios skoniai ir aromatai švelniai nugabena mus į tolimas Pietų Amerikos žemes.

Svoris 1 kg
Save & Share Cart
Your Shopping Cart will be saved and you'll be given a link. You, or anyone with the link, can use it to retrieve your Cart at any time.
Back Save & Share Cart
Your Shopping Cart will be saved with Product pictures and information, and Cart Totals. Then send it to yourself, or a friend, with a link to retrieve it at any time.
Your cart email sent successfully :)