Kviečiame į renginį skirtą moters dienai, kur tuo pačiu vyks Hausbrandt kavos pristatymas, ragavimas, bendravimas. Jei ieškote kokybės ir gero skonio – Hausbrandt kava kaip tik Jums.

Moteris ir kava žavi savo subtilumu, o priglaudus prie lūpų abiem atvejais kūną užlieja malonumo banga.

Programoje skambės žymiausios arijos, solo kūriniai, duetai – ne tik jautrūs meilės prisipažinimai, bet ir temperamentingi, šventiškos nuotaikos kupini muzikiniai posmai, kuriuos atliks veržlūs ir kūrybingi jaunosios kartos solistai: sopranas MILDA BARONAITĖ – GUDEIKIENĖ ir tenoras JUOZAS JANUŽAS kartu su pianiste VAIDA BALČIŪNIENE.

Moters jausmai gilūs ir platūs tarsi pats vandenynas, visad tikri ir nuoširdūs. Vakaro antrojoje dalyje skambės atviros ir gilios moteriškos iššpažintys švelnaus ir lyriško džiazo stiliuje. Vokalas – Sima Andriejaitytė, elektrinė gitara – Tadas Petkevičius-Grajauskas.

Vakaro svečiai iš Italijos, Alessandro Canuto ir Alessandro Barselli, kartu su “Kavos Sinergija” trumpai pristatys Hausbrandt kavą, bus kelių kavos rūšių degustacija. Kava vaišintis galėsite visą vakarą nemokamai. Taip pat vyksiančioje loterijoje galėsite laimėti įvairius prizus.

Vakaro vedėjas: GIEDRIUS GUSTAS

Bilieto kaina: 35 €

Į bilieto kainą įeina programa, vyno ar nealkoholinio gėrimo taurė, vakaro šefo užkandis ir desertas, kava viso vakaro metu.

Galimybė užsisakyti vakarienę. Dėl meniu suderinimo skambinti nurodytais telefonais.

Renginio data: 2019 03 08
Renginio pradžia: 19:00
Durys atidaromos nuo: 18:00
Renginio vieta: Vila 9Vėjai
Adresas: Knygnešio P. Varkalos g. 44, Kauno r., Girininkų k.
Atidaryti žemėlapį

PIRKTI BILIETĄ:

Išankstinis bilietų pardavimas ir staliukų rezervacijos telefonu +370 612 96633, arba el.paštu [email protected]

Organizatorių internetiniai puslapiai: www.9vejai.eu ir www.kavossinergija.lt

19sausio
2019
Kategorija: Naujienos
Save & Share Cart
Your Shopping Cart will be saved and you'll be given a link. You, or anyone with the link, can use it to retrieve your Cart at any time.
Back Save & Share Cart
Your Shopping Cart will be saved with Product pictures and information, and Cart Totals. Then send it to yourself, or a friend, with a link to retrieve it at any time.
Your cart email sent successfully :)