NAUJIENA

Dr. Coffee C12 – automatinis kavos aparatas

1,499.00  1,349.00  su PVM

VERSLUI: Tik 947,65 € + PVM, su 4 kg / mėn kavos tiekimu
Sutartis 12 mėn. Plačiau ->

Modernus minimalistinio dizaino kavos aparatas Dr. Coffee C12 veikia itin tyliai, taip užtikrindamas malonumą mėgautis kokybiška kava neblaškant kolegų biure dėmesio, o paprasta priežiūra užtikrina kasdienį patogumą geriant nepriekaištingos kokybės kavą jūsų biure. 15-os skirtingų receptų pasirinkimas bei individualiai pritaikomi 8 vartotojų profiliai – tai išskirtinis dėmesys kiekvieno kavos gurmano poreikiams.

Produkto kodas: F10-1 Kategorija:

Aprašymas

Kavos aparatas Dr. Coffee C12 – tai pažangiausias C serijos flagmanas, sukurtas ir ištobulintas pamaloninti nedidelio biuro darbuotojus aukščiausios kokybės kava, tarsi ją būtų paruošusi barista geriausiame kavos restorane. Sujungus geriausias namams skirto C11 modelio savybes su papildomais našumą didinančiais sprendimais C12 modelis patenkins nedidelio biuro kavos mylėtojų poreikius nepertraukiamai ruošiant aukščiausios kokybės kavą.

Efektyvus šilumos išskaidymas, dvigubai talpesnis vandens rezervuaras, aukštesnis nulašėjimo padėklas ir patobulintas dizainas  – tai ne tik praplėstos geriausios C11 ir su papildomais, verslo poreikiams pritaikytais moduliais sujungtos C12 modelio techninės galimybės, tai daug didesnis vartojimo patogumas bei kavos gėrimų ruošimo efektyvumas.

Svoris 15 kg
Išmatavimai 30,2 × 46,3 × 44,5 cm
Rekomenduojama dienos norma 30 puodelių
Kavos pupelių indo talpa 280 g
Kavos tirščių indo talpa 30 porcijų
Vandens rezervuaro talpa 4 litrai
Pieno sistemos prasiplovimas Vienu mygtuko paspaudimu
Vandens pompa Viena
Karštas vanduo Yra
Pienas šviežias
Ekranas 7 colių horizontalus spalvotas jutiklinis ekranas, 355.72 mm * 255.54 mm * 62.7 mm dizaineriškas rėmas
Spalva Juoda
Garantinis terminas juridiniams asmenims 12 mėn.

 

Itin svarbus C12 modelio patobulinimas – įmontuoti ventiliatoriai, dėl kurių užtikrinamas efektyvus šilumos išsklaidymas. Ši technologija ne tik prailgina kavos aparato tarnavimo laiką, bet ir puikiai leidžia kavos aparatą pritaikyti komerciniam naudojimui, kadangi užtikrinamas nepertraukiamas kavos ruošimas.

Dvigubai didesnė negu C11 modelio, net 4 litrų, vandens rezervuaro talpa garantuos retesnį rūpestį dėl poreikio papildyti talpą vandeniu ir taupys brangų jūsų laiką.

Patobulinto dizaino 7 colių jutiklinis ekranas užtikrina patogų valdymą ir dar patrauklesnį vaizdą. Speciali ekrano danga apsaugo nuo pirštų antspaudų bei užtikrina paprastą ekrano priežiūrą. Įdiegta galimybė rinktis iš dviejų grafinių sąsajų, įkelti nuotraukas bei vaizdo failus ar reklaminius klipus.

Net išrankiausiems poreikiams pritaikytas 15-os gėrimų receptų pasirinkimas ir 8 vartotojų profiliai leis susikurti valdymo patogumą ir individualų gėrimų meniu. Gėrimų receptų nustatymus galite keisti ne tik jūs, bet ir dar 7 kavos mylėtojai. Kad ir kokią kavą mėgstate labiausiai, vos paliesite gėrimo simbolį ekrane – už akimirksnio galėsite mėgautis gundančia coffee crema, latte macchiato, o gal tonizuojančia ristretto ar klasikiniu espresso. Net jei tereikia šilto pieno ar karšto vandens arbatai – su Dr. Coffee C12 bet kurį gėrimą ruošite su malonumu.

Inovatyvi patentuota dviejų kaitinimo elementų sistema leis paruošti nepakartojamą, aukščiausio barista lygio kavą, atskleidžiant nepriekaištingai subtilų kavos aromatą – nesvarbu, ką pasirinksite – sodrų espresso, šilkinę juodą kavą ar pienišką latte. Platus dozavimo diapazonas (nuo 7 iki 16 gramų) bei 19 barų slėgio ekstrakcijos sistema garantuoja, jog bus paruošta būtent tokio stiprumo kava, kokią mėgstate labiausiai.

Pažangus, net 500 kg gyvavimo ciklo kavos malūnas su plokščiosiomis keraminėmis girnomis tolygiai sumala kavos pupeles, išryškindamas unikalų kavos skonį.

Kruopščiai apgalvota prietaiso konstrukcija ir unikalios keraminės girnos užtikrina itin tylų kavos aparato veikimą.

Šilkinę, burnoje tirpstančią pieno putą ruošianti reguliuojamos temperatūros ir laiko pieno plakimo sistema pranoks net didžiausio gurmano lūkesčius.

Inovatyvi programinė įranga įgalina malonumą eksperimentuoti ir lengvai keisti bet kokius gėrimo parametrus – malamos kavos kiekį, išankstinio plikymo laiką, porcijos dydį bei temperatūrą. Kad paruošta kava atitiktų net išrankiausiųjų poreikius.

Itin paprasta priežiūra gerokai palengvina kasdienį kavos aparato valymą. Automatinės inovatyvaus vedlio pagalba kuruojamos skalavimo, kavos virimo mechanizmo valymo, nukalkinimo ir pieno sistemos skalavimo bei valymo programos užtikrina dar didesnį eksploatavimo patogumą bei nepakitusį mėgstamos kavos skonį.

Patrauklus dizainas ir nepriekaištinga išvaizda papuoš bet kurį nedidelį biurą, o viliojantis kavos aromatas užburs ne tik darbuotojus, bet ir jūsų svečius. Nedidelėms erdvėms itin svarbu tai, jog modernus kavos aparatas Dr. Coffee C12 yra kompaktiškas, neužima daug vietos.

Integruoti energijos taupymo ir ECO mode režimai patikimai neleis be reikalo eikvoti energijos sąnaudas jūsų biure.

Svoris 15 kg
Išmatavimai 50 × 34 × 43 cm