NAUJIENA

Dr. Coffee C11 – automatinis kavos aparatas

1,299.00  999.00  su PVM

Kavos aparatas Dr. Coffee C11 – tai namams skirtas „boutique“ stiliaus kavos aparatas. Net 15 gėrimų receptų vienu paspaudimu, profesionaliai paruošta kava, plačios galimybės reguliuoti kavos skonį, 8 vartotojų profiliai, išmanus spalvotas valdymo skydelis, tylus veikimas bei paprasta priežiūra – visa tai jums siūlo kompaktiškas ir stilingas Dr. Coffee C11 kavos aparatas. Puikus pasirinkimas svajojantiems apie ištikimą ir patikimą asmeninį baristą!

Kavos aparatas turi FRESCO (ne Dr.Coffee) prekinį ženklą. Gamintojas: Dr.Coffee

Pristatymas per 3-5 d.d.

Produkto kodas: C11 Kategorija:

Aprašymas

15 gėrimų receptų vienu palietimu. Tereikia paliesti gėrimo simbolį ir kavos aparatas paruoš jį akimirksniu. Jūsų pasirinkimui: ristretto, espresso, coffee crema, americano, kavinukas kavos, cappuccino, latte, latte macchiato, macchiato, flat white, americano su pienu, espresso su pienu, šiltas pienas, pieno puta ir karštas vanduo arbatai.

Tokia kava, kokią mėgstate. Prisitaikykite kavos gėrimų receptus pagal savo pageidavimus – keiskite malamos kavos kiekį, išankstinio plikymo laiką, porcijos dydį bei gėrimo temperatūrą. Eksperimentuokite ir mėgaukitės!

Svoris 12 kg
Išmatavimai 45 × 26,3 × 42,3 cm
Rekomenduojama dienos norma 10 puodelių (iki 30 per dieną)
Kavos pupelių indo talpa 280 g
Kavos tirščių indo talpa 15 porcijų
Vandens rezervuaro talpa 2 litrai
Pieno sistemos prasiplovimas Vienu mygtuko paspaudimu
Vandens pompa Viena
Karštas vanduo Yra
Pienas šviežias
Ekranas 7 colių horizontalus spalvotas jutiklinis ekranas, 356.53 mm * 258 mm * 38.7 mm rėmas
Spalva Juoda
Garantinis terminas juridiniams asmenims 12 mėn.

 

Automatinė pieno sistema. Kavos aparatas turi visiškai automatinę pieno sistemą su žarnele, integruota į kavos piltuvėlį. Tereikia žarnelę įmerkti į pieno talpą (pridėtą komplektacijoje) ir kavos aparatas automatiškai paruoš pasirinktą gėrimą su tobula pieno puta, verta profesionalaus baristos.

8 vartotojų profiliai. Gėrimų receptų nustatymus galite keisti ne tik jūs, bet ir dar 7 kavos gėrėjai. Į kavos aparato meniu yra įdiegti 8 vartotojų profiliai, kurių kiekvienas suteikia galimybę sukurti savo individualų gėrimų meniu.

7 colių valdymo skydelis. Kavos aparatu naudotis paprasta ir malonu dėl 7 colių skersmens išmanaus valdymo skydelio, primenančio planšetinį kompiuterį. Valdymo skydelis padengtas specialia danga, apsaugančia nuo pirštų antspaudų.

Maksimaliai šviežia kava. Atskirai kiekvienai porcijai sumalama kava patenka tiesiai į kavos ruošimo mechanizmą – kavos aparato vidaus konstrukcija sudėliota taip, kad niekur nelieka prieš tai maltos kavos likučių. Tad kiekviena paruošta kavos porcija yra tokia šviežia, kokia tik gali būti.

Keraminės girnos aukščiausios kokybės kavai. Keraminės plokščios girnos tiksliai sumala kavos pupeles į vienodo dydžio granules, taip atskleisdamos jų unikalų skonį bei užtikrindamos aukščiausią paruoštos kavos kokybę. Kavos rupumą galite reguliuoti pagal savo skonį – rinkitės iš 9 skirtingų rupumo lygių.

Tylus veikimas. Keraminės girnos ir išmani prietaiso konstrukcija užtikrina itin tylų kavos aparato veikimą.

Kompaktiškas ir stilingas. Nepaisant pakankamai didelių vidinių talpų (pupelėms, vandeniui ir tirščiams), kavos aparatas užima nedaug vietos. Dėl stilingo modernaus minimalistinio dizaino jį paprasta priderinti prie bet kokio interjero ir galima pastatyti gerai visiems matomoje vietoje – šis aparatas taps tikra jūsų aplinkos puošmena bei neabejotinu traukos objektu.

Paprasta priežiūra. Automatinės skalavimo, kavos virimo mechanizmo valymo, nukalkinimo ir pieno sistemos skalavimo / valymo programos leidžia pamiršti visus kavos aparato priežiūros rūpesčius.

Svoris 12 kg
Išmatavimai 45 × 26.3 × 42.3 cm

Jums taip pat gali patikti…