Gerai vietai - geras skonis

Jūsų viloje vyksta įvairiausios šventės? O gal jūs organizuojate šventę, renginį sau ar kitiems? Jums svarbi kokybė ir geras skonis? Norite būti kažkuo išskirtiniai? Siūlome jums aukščiausios kokybės Hausbrandt kavą. Tai kava, kuri gali nustebinti ir jus, ir jūsų svečius. Esame atviri bendradarbiavimui. Galime pasiūlyti jūsų šventei ne tik kavą pupelėmis, bet ir kapsulėmis kartu su kapsuliniu kavos aparatu. Jei jūsų renginiui reikalingas profesionalus kavos aparatas galime pasiūlyti ir tai.  

Ypatingo skonio kava

HAUSBRANDT

Tai kava gimusi iš aistros tobulybei. Nuostabūs kavos pupelių deriniai pažadina puikiausius jausmus ir tampa mylimiausia kava kiekvienai dienai. Kviečiame atvykti pas mus ir padegustuoti prieš pasirenkant kavos rūšį.

Guzzini | Hausbrandt

Kapsulinis kavos aparatas galimas trijų spalvų: baltas, juodas ir raudonas. Pasirinkite, kuri spalva labiausiai tiks prie Jūsų aplinkos. Yra galimybė šį aparatą turėti panaudai arba išsinuomoti.  Kviečiame užpildyti registracijos formą arba susisiekti su mumis telefonu, suderinti visas detales ir jūsų svečiai galės pasinerti į nuostabų kavos skonių pasaulį.

Gaukite specialius

pasiūlymus