Pieno šaldytuvas Dr. Coffee F12, 8 l

699.00  su PVM

Pieno šaldytuvas su specialia el. jungtimi sujungti su Dr.Coffee F12 kavos aparatu. Toks duetas leidžia F12 kavos aparatui vykdyti automatiškai pieno sistemos praplovimus, nereikalaujant ištraukti pieno žarnelės iš pieno.

Šaldytuvas taip pat gali būti statomas ir prie bet kokio kavos aparato. Pieno žarnelė įvedama per pasirinktą šaldytuvo šoną.

NAUJIENA: Atskirai galima įsigyti plastikinį 3l talpos pieno indą. Pieno indas į komplektaciją neįeina.

Dr. Coffee šaldytuvas pienui specialiai šalia F12 modelio

Produkto kodas: s-f12 Kategorija:

Aprašymas

Atraskite dar patogesnį būdą gardžiuotis puikia kava su fantastiška pieno puta! Naudodami Dr. Coffee pieno šaldytuvą, galėsite būti užtikrinti, kad pienas Jūsų tobulai kavai bus laikomas specialiai kavos gėrimams ruošti pritaikytoje temperatūroje. Itin paprastas sensorinis valdymas ir maksimalus naudojimo patogumas leis mėgautis kiekvienu kavos puodeliu be papildomo pieno perpylimo, o dėl itin didelės 8 litrų talpos galėsite šaldytuve laikyti iki 5 litrų pieno ir ruošti skanius kavos gėrimus gausiam kolegų bei lankytojų būriui. Šaldytuvas palaiko 2℃–6℃ temperatūrą, turi vidinį apšvietimą, o jo automatinio prasiplovimo funkcija – jungtį su F12 kavos aparato modelio pieno sistema.

NAUJIENA: Atskirai galima įsigyti plastikinį 3l talpos pieno indą. Pieno indas į komplektaciją neįeina. Teirautis

Svoris 16,4 kg
Išmatavimai 22 × 51,2 × 45,6 cm
Automatinis prasiplovimas Yra
Talpa 8 l.
Temperatūros diapazonas 2℃-6℃
Spalva Juoda
Įtampa 220-240V 60W
Garantinis terminas juridiniams asmenims 12 mėn.
Svoris 10 kg