Guzzini | Hausbrandt kapsulinis kavos aparatas

229.00  su PVM

Itin paprasta naudoti – vienas mygtuko spustelėjimas ir galite mėgautis savo mylima kava.

Išvalyti
Produkto kodas: guzzini Kategorija:

Aprašymas

Pirmasis kapsulinis kavos aparatas skirtas puikios kavos ir arbatos gamybai, su novatoriška Epica kapsulių sistema, patentuota ir pagaminta seniausio ir labiausiai kvalifikuoto Italijos kavos gamintojo „Hausbrandt“.

Maloni akimirka su gero skonio kava leidžia atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius ir naujai nuteikia darbui bei kūrybai. Aukščiausios kokybės 100% arabikos pupelių malta kava, ypatingai suderinti pupelių mišiniai arba arbata kapsulėse suteikia galimybę mėgautis pagal kiekvieno skonį. Mėgstate ryškesnio skonio kavą, ar švelniai subtilią? Gal jūsų gomuriui malonesnės vaisių natos, o gal norite atsipalaiduoti tiesiog su arbata? Kapsulinis elegantiško dizaino kavos aparatas ir visad šviežia kava bei arbata puiki dovana sau ar artimiesiems!

Kapsulinis kavos aparatas galimas trijų spalvų: baltas, juodas ir raudonas. Pasirinkite, kuri spalva labiausiai tiks prie Jūsų aplinkos.

Aparatas naudojamas su Hausbrandt kavos ir arbatos kapsulėmis.

 

Dizaineris: CARLO COLOMBO

 

2004 m. Colombo buvo pripažintas metų dizaineriu Tokijuje. Tarp 2005-2011 metų, 4 kartus buvo apdovanotas Elle Décor tarptautine dizaino premija ir laimėjo prizus už savo Gioia Casa ir MD Magazine projektus. 2009 m. jis tapo vienu iš lauretų „Good Design Awards“ apdovanojimuose, kuriuos pristatė Europos architektūros meno ir urbanistinių studijų centras bei The Chicago Athenaeum muziejus. Būdamas savotišku Itališko dizaino ambasadoriumi pasaulyje, jis veda paskaitas ir konferencijas Izraelyje, Graikijoje, Portugalijoje, Slovėnijoje, Ukrainoje, Australijoje, Rusijoje, Didžiojoje Britanijoje, Brazilijoje ir Kinijoje. Colombo, kaip dizainerio, darbai orientuoti į produkto dizainą, interjerą bei palaipsniui išsiplėtė į statybų sektorių Italijoje ir už jos ribų.

VERSLUI

Siūlome Jūsų kolektyvui mėgautis puikia kava, o taip pat ir arbata be rūpesčių. Kavos pertraukėlių malonumas – naujai. Galimybė gauti panaudai nemokamai.

Plačiau

Svoris N/A
Spalva

Balta, Juoda, Raudona

Galia

1200W

LED apšvietimas

Taip

Svoris

3.92 kg

Matmenys

29.5×16.5×30 cm

Kapsulės

Epica kapsulės